null

SEPEA test intolerance na 220+ potravin, bezplatná konzultace výsledků

7 395Kč
11 154Kč
(Uložíte 3 759Kč )
(8) Napište recenzi
UPC:
8588006965056
Přeprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Test potravinové intolerance na více než 220 potravin s následnou bezplatnou konzultací výsledků. 20 minut online nebo telefonicky se specialistkou na potravinové intolerance, Dagmar Rakovickou Čanigovou.

Testy potravinové intolerance SEPEA, bezplatné konzultace výsledků

Přesný laboratorní test, který zkoumá vaši reakci na více než 220 potravin. Vzorek krve se analyzuje pomocí laboratorní technologie Elisa. Zjistíte, které potraviny způsobují zvýšenou hladinu IgG protilátek ve vaší krvi.

Seznam testovaných potravin pro tento test naleznete ZDE.

Jak to funguje

1. Po zakoupení vám zašleme sadu pro odběr krve SEPEA.

2. Odeberte si několik kapek krve z prstu v pohodlí domova.. Viz videonávod ZDE (nebo navštivte naše odběrové místo)

3. Odebraný vzorek nám zašlete zdarma

4. Zprávu o výsledcích vám zašleme e-mailem do 14 dnů.

5.Objednejte si bezplatnou konzultaci výsledků.

Pokud nemáte odvahu odebrat si vzorek krve sami, můžete si na telefonním čísle +420 602 602 038 objednat profesionální odběr krve na našich odběrových místech.

Kompenzace příspěvku pojišťoven při nákupu testů na potravinovou intoleranci SEPEA Elisa Screen. Pokud vám pojišťovna nabídne příspěvek na test potravinové intolerance, dorovnáme jeho cenu. Klikněte zde.

Informace o testovaných potravinách a obecné stravovací pokyny nemají nahradit odbornou lékařskou péči, ale mohou zvýšit kvalitu vašeho života.

Další podrobnosti o manipulaci se vzorky krve naleznete ZDE.

POZOR! Výrobek je souprava pro odběr krve. Po vrácení vzorku krve nám bude tento vzorek vyšetřen v laboratoři. Pro zpracování je nutné podepsat informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu nezbytně nutnou pro provedení příslušného testu a také souhlas spotřebitele s vyšetřením vzorku. Vyjádřením tohoto souhlasu ztrácí spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy po poskytnutí služby. Informovaný souhlas je součástí balení. Dodavatel nedoporučuje opakované testování dříve než po 12 měsících od zavedení diety. Důvodem je, že tělo může na změny ve stravě reagovat pomaleji.

ŽÁDÁME O VRÁCENÍ VZORKU DO 6 MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ TESTU.

Videa

Recenze

 • 5
  Anka

  Vložil Anna Bridova v 27.07.2022

  Som rada, že aj na Slovensku je už dostupná možnosť otestovať potravinovú intoleranciu. Pre vytvorenie správneho spôsobu stravovania je dôležité poznať svoju intoleranciu na potraviny. Mali by to rešpektovať aj zdravotné poisťovne s tak snižovať chorobnosť svojich klientov. Propagáciou a preplatením testov by predišli mnohým chronickým onemoceniam a dlouhodobému trápeniu bolesťami.

 • 5
  200+

  Vložil Jana Kirschnerova v 27.07.2022

  Na výsledky som čakala 2 týždne, čo je prijateľná doba.

 • 5
  výsledky se po upravení jedálnička dostavili okamžitě

  Vložil Gabriela Fehérová dne 27.07.2022

  Rada by som sa Vám touto cestou ešte raz veľmi pekne poďakovala za trpezlivý a ľudský prístup. Za ochotu a prostor na mé otázky. po obdržení výsledku testov na potravinovú intoleranciu u dcérky a úprave jedálnička sa nám podarilo dosiahnuť veľké zlepšenie. Cca do 10dní od vysadenia všetkých potravín, ktoré nám vyšli v reporte so zvýšenými a vysokými hodnotami (pri teste 200+ potravín ich bolo 35) jej ekzém po dvoch rokoch trápenia úplne ustúpil. Koža sa jej v mieste krásne bez použitia akýchkoľvek podpornych prostriedkov sama zhojila. Čisto len vysadením problematických potravín. Tušili sme, že mlieko a lepok jej pravdepodobne nevyhovuje hoci po vyšetrení na alergológii k ich vysadeniu nebol dôvod. Po vysadeni těchto dvou potravín sa nám ekzém stale nedarilo stiahnuť. Nenapadlo ma, že aj také potraviny ako zemiaky, fazuľa, kukurica (súčasť bezlepkových potravín vo forme kukuričného škrobu), sója, vajíčka, kvasnice a jejich zastoupení v mnohých jiných potravinách jej mohou k ekzému přispívat. Pri alergologickom vyšetrení nám vyšla jedine alergia na kivi a zvýšený histamín. Tým sme boli vybavení.Testy mi pomohli sa zorientovať v potravinách a nastavení na liečivú stravu. Uvedomujem si, že liečba ekzému zahrnuje komplexné zmeny a cesta k vyliečeniu je veľmi individuálna, no ako som pochopila, na začiatku cesty je nastavenie stravy základ. A u nás se vysledky po upravení jedálnička na zaklade výsledku testov dostavili okamžitě.

 • 5
  Test

  Vložil Andrea Sojková dne 28.06.2022

  Výsledky do týdňa

 • 5
  Velmi presný intoleranční test,mám s ním zkušenosti uz 5 rokov.Ak zjem nieco z vysokopozitivnych potravín,dostanem svrbivý výsev do 1 dna,alebo do 4-5 dní silne bolesti klbov.

  Vložil MUDr.Emília Mayer Husková dne 11.06.2022

  Personál je při odběru velmi milý,výsledky dostávam za 4 az 12 dní od odberu.

 • 5
  Potravinový test

  Vložil Denisa v 01.04.2022

  Vynikajuci

 • 5
  Najlepšia investícia do môjho zdravia

  Vložil Dagmar, Bratislava dne 30.09.2020

  Tento test osobne považujem za najlepšiu investíciu do svojho zdravia, akú som kedy urobila. Aj keď priznávam, že som bola zo začiatku pri jeho kúpe skeptická, pretože som nevedela, čo mám od testu a samotného výsledku očakávať. Jeho presnosť sa mi ale čoskoro potvrdila: Dlhé roky som bojovala s atopickým ekzémom, ktorý mi do dvoch mesiacov od vysadenia potravín s hraničnými a zvýšenými hodnotami na základe výsledného reportu zmizol. Stačilo iba upraviť stravu na základe tohto výsledku a výsledky sa dostavili. Test SEPEA ELISA SCREEN 200+ odporúčam preto všetkými desiatimi, pretože jeho investícia sa vám v prípade správneho dodržania eliminačnej diéty niekoľkonásobne vráti v podobe lepšieho zdravia.

 • 5
  vyborny test

  Vložil bohuslav Krtmesky dne 05.05.2020

  manzelka tento test skusila a skusila postupne selektívne vysadit niektore potraviny na ktore jej vysla najvacsia intolerancia a funguje to. kazda potravinova skupina alebo potravina ma ciselne rozpatie od 0-160 to je super